Boccard Kates: od 30 lat projektują w Polsce instalacje i urządzenia procesowe

Źródło informacji: Boccard Kates
Kategoria: Wiadomości z kraju

Utrzymanie się na rynku przez 30 lat to wyzwanie, któremu nie każda firma jest w stanie sprostać. Cieszymy się, że nam się to udało. Sukces zawdzięczamy zaangażowaniu, kreatywności oraz wysiłkowi naszych pracowników oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci i partnerzy biznesowi, z którymi przez lata budowaliśmy owocne relacje. Korzystając z okazji, serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację przez kolejne dekady.

Upływające 30 lat istnienia naszej firmy poświęciliśmy na zbieranie doświadczeń w zarządzaniu projektami, a także na tworzenie rozwiązań zwiększających innowacyjność produktów oraz wydajność samej produkcji. Wykonaliśmy mnóstwo wysokojakościowych instalacji i urządzeń procesowych dla naszych klientów, działając zgodnie z przyjętymi przez nas zasadami, do jakich należy terminowość, zgodność z budżetem i specyfikacją, a także nastawienie na bezpieczeństwo. Jesteśmy także nastawieni na potrzeby klienta i to do nich dostosowujemy nasze rozwiązania. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu nasze istnienie na rynku sięgnie kolejnych 30 lat, a potem kolejnych i kolejnych…

Za nami blisko 11 000 dni zbierania doświadczeń – zarówno samodzielnych, jak i zespołowych. Doszliśmy do punktu, w którym możemy być z siebie dumni i zdecydowanie mamy co świętować. Przez cały 2021 rok będziemy przyglądać się temu, jak zaczynaliśmy, co osiągnęliśmy i jakie są nasze dalsze możliwe kierunki rozwoju. Wsłuchując się w sugestie naszych klientów przygotowujemy nowe, jeszcze lepiej dostosowane do ich potrzeb oferty.

Pragniemy, aby ten rok był nie tylko czasem podsumowania największych sukcesów, ale i podejmowania nowych, odważnych decyzji oraz kreślenia jeszcze ambitniejszych planów na przyszłość.

boccard kates