System logistyczny, który samodzielnie określa zapotrzebowanie i troszczy się o określone dostawy

Autor:
|

Innowacja tworzy nowe standardy w zagospodarowaniu magazynów.

Jedyny w swoim rodzaju system logistyczny, który samodzielnie określa zapotrzebowanie i troszczy się o określone dostawy.

Potrzebne części zamawiane są online automatycznie oraz dostarczane na czas do klienta. Cykl zaopatrzenia staje się prostszy, szybszy, bezpieczniejszy i – naturalnie – korzystniejszy.

SmartBin składa się z kombinacji konwencjonalnych pojemników oraz specjalnych wag.

Te specjalnie zaprojektowane na potrzeby SmartBin wagi przekazują nieprzerwanie stan aktualny. Zebrane dane przekazywane są codziennie do firmy Bossard. Przy osiągnięciu stanu minimalnego automatycznie wysyłany jest ustalony wcześniej transport z towarem.


Tradycja nowoczesnego zagospodarowania magazynu

System logistyczny, który sprawdza się od lat i który ciągle należy do najbardziej korzystnych rozwiązań dzięki swojej nieskomplikowanej funkcji.
Dla wszystkich części są oddane do dyspozycji przynajmniej dwa znormalizowane pojemniki, które ustawione są na regale jeden za drugim. Jeśli jeden z nich zostanie opróżniony, zostaje dostarczany przez klienta na umówione wcześniej miejsce.

Bossard co pewien czas odbiera opróżnione pojemniki, napełnia je i odstawia je na umówione wcześniej z klientem miejsce.

Elektroniczny transfer danych ułatwia zaopatrzenie

Elektroniczny transfer danych ułatwia zaopatrzenie. Jest to prosty elektroniczny system zamówień, który pozostawia klientowi elastyczne manipulowanie.

Każdy pojemnik jest zaopatrzony w kod kreskowy. Zawiera on wszelkie istotne dane.

Jeśli zostanie osiągnięty stan minimalny, dane zostaną objęte laserem do kodów kreskowych i przekazane do firmy Bossard.

Dodatkowe oprogramowanie «BossCodePlus» rozszerza system o możliwość zintegrowania dodatkowych dostawców.