Webinarium: Wyzwania w obszarze logistyki i magazynowania 4.0

29 kwietnia, 10:30-12:00, -
Webinarium: Wyzwania w obszarze logistyki i magazynowania 4.0
Organizator: SAP

Zapraszamy na cykl interaktywnych, wirtualnych spotkań poświęconych możliwościom i wyzwaniom cyfryzacji i automatyzacji w przemyśle – transformacji cyfrowej oraz idei Przemysłu i Logistyki 4.0.

SAP wspólnie z partnerami merytorycznymi, podzieli się doświadczeniami zderzając potrzeby i wyzwania firm produkcyjnych z możliwościami dzisiejszej technologii i zmian, które przyniesie niedaleka przyszłość.

Przyjmując, że 100 to maksymalna wartość zainteresowania frazą w wyszukiwarce Google słowo „Logistyka” uzyskuje średni wynik za cały rok na poziomie 91. https://trends.google.com/trends/explore?q=coronavirus%20supply%20chain,logistics

Czemu zawdzięcza swoją popularność? Z jednej strony jest czymś co towarzyszy nam od zawsze i jako pojęcie zakorzeniła się bardzo mocno w naszych głowach.

Po drugie jako słowo, jest bardzo pojemne, dotyczy zakupów, transportu, magazynowania, planowania.

Po trzecie, jego pojemność i znaczenie w świecie wciąż rośnie ze względu na nowe sposoby realizacji globalnego łańcucha dostaw wspartego nowymi technologiami.

O tym co ją kształtuje, przy pomocy jakich narzędzi może być realizowana porozmawiamy na webinarze prowadzonym przez portal Polski Przemysł z udziałem firm Miebach i SAP.

Poruszymy na nim kwestie dotyczące zarówno długoterminowego planowania jak i operacyjnej realizacji zadań, które powinny być jak najbardziej zautomatyzowane. Pochylimy się nad tym gdzie technologia rzeczywiście może nas wspomóc i zdjąć z nas ciężar realizacji powtarzalnych zadań, a gdzie jest na razie miłym dodatkiem. Wszystko to poparte przykładami i historiami zrealizowanych projektów.

Data: 29 kwietnia, godzina 10:30-12:00

Organizator webinarium: SAP

Partner merytoryczny webinarium: Miebach

Strona wydarzenia: www.webinars.sap.com/pl/wyzwania-w-logistyce-40/pl/home

1306x160sap