OKPOL – Szczelność przede wszystkim – okna ISO E3

OKPOL – Szczelność przede wszystkim – okna ISO E3

22/09/2015

Ulewne deszcze potrafią spowodować poważne szkody, również w domu. Szczególnie narażonym miejscem jest poddasze. Aby nie dopuścić do przedostania się wody do wewnątrz budynku, warto stosować okna o najwyższym współczynniku szczelności.

ISO E3 to obrotowe okna dachowe marki INSYGNO firmy OKPOL. Ich wyróżnikiem jest najwyższa – czwarta klasa szczelności. Tak wysoki współczynnik osiągnięty został za sprawą zastosowania w systemie czterech uszczelek (z czego dwie to uszczelki obwodowe oraz jedna piankowa Q-LON). Okna ochronią poddasze przed szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych, nawet tak agresywnych jak gradobicie. Bardzo dobrze stłumią również dźwięki z zewnątrz, co przełoży się na spokój i ciszę w pomieszczeniu.

Dodatkowo dla zwiększenia komfortu użytkowania szyby zostały wyposażone w powłokę samoczyszczącą SGG BIOCLEAN pozwalającą utrzymać ich czystość na dłużej. Okna posiadają również zamek z kluczykiem, zabezpieczający przed ich otworzeniem zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz domu.

okpol_ikona

Dane techniczne:

Model: okna ISO E3

Marka: INSYGNO

Producent: OKPOL

Uszczelki: 4, w tym dwie obwodowe (w tym 1 piankowa Q-LON)

Pakiet szybowy: Dwuszybowy, gaz szlachetny – argon

Materiał: Klejone drewno sosnowe

Współczynnik przenikania ciepła okna: 1,2 W/m²K

Współczynnik przenikania ciepła szyby: 1,0 W/m²K

Gwarancja: 10 lat/okno, 20 lat/szyba, dożywotnia/gradobicie

Systemy: SGG BIOCLEAN, nawiewnik Neo-Air, klamka z kluczykiem