Kontakt


AF Media                                   QUMA Media
ul. 6 Sierpnia 14                          ul. 6 Sierpnia 14
90-416 Łódź                               90-416 Łódź
www.afmedia.com.pl               NIP: 7251694541
ISSN: 2082-891

Redakcja:

Adam Sieroń / redaktor naczelny  e-mail: adam.sieron@polskiprzemysl.com.pl

Anna Strożek / dziennikarz  e-mail: anna.strozek@polskiprzemysl.com.pl

Magdalena Brozio / dziennikarz  e-mail: magdalena.brozio@polskiprzemysl.com.pl

Jarosław Orzeł / dziennikarz  e-mail: jaroslaw.orzel@polskiprzemysl.com.pl

Anna Grzesik / dziennikarz  e-mail: anna.grzesik@polskiprzemysl.com.pl

Monika Bralewska / dziennikarz  e-mail: monika.bralewska@polskiprzemysl.com.pl

Andrzej Gontarz / dziennikarz  e-mail: andrzej.gontarz@polskiprzemysl.com.pl

Marcin Budziewski / dziennikarz  e-mail: marcin.budziewski@polskiprzemysl.com.pl

Informacje prasowe:

Wszelkie informacje prasowe, wiadomości nt. produktów, inwestycji i realizacji itd.,
prosimy podsyłać wraz z materiałami zdjęciowymi (min. rozdzielczość 980×512) na adres news@polskiprzemysl.com.pl

Projekty wydawnicze:

Katarzyna Tądel / menadżer projektów  e-mail: katarzyna.tadel@polskiprzemysl.com.pl

Joanna Kierył/ menadżer projektów  e-mail: joanna.kieryl@polskiprzemysl.com.pl

Jakub Różański / menadżer projektów  e-mail: jakub.rozanski@polskiprzemysl.com.pl

Reklama w magazynie:

Tomasz Pietraszewski
e-mail: reklama@polskiprzemysl.com.pl

Marketing i PR / Patronaty medialne

Karolina Fraszczyńska
e-mail: marketing@polskiprzemysl.com.pl